Nowe mieszkania na Prądniku Czerwonym - ul. Dobrego Pasterza/ Bohomolca

Kraków, Śródmieście / Prądnik Czerwony

Dobrego Pasterza

od 2 100 PLN

Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Oferta
ID oferty: 247/OI
Dodano: 15.01.2018
Lokalizacja
Adres: Kraków, Śródmieście / Prądnik Czerwony
Zdjęcia
Opis
Nowe mieszkania na Prądniku Czerwonym - ul. Dobrego Pasterza/ Bohomolca
INWESTYCJA:
Projekt przewiduje powstanie wygrodzonego osiedla budynków wielorodzinnych o średnio wysokiej zabudowie i nowoczesnej architekturze.
Oferta mieszkań obejmuje pięć budynków z garażami podziemnymi, stolarką okienną antywłamaniową na parterach oraz drzwiami antywłamaniowymi do wszystkich mieszkań. Komfort zapewniają nowoczesne, elektryczne windy.
LOKALIZACJA:
4 km do centrum Krakowa, 150 m do przystanku autobusowego, Bliskość galerii handlowej Serenada, Multikina, Aquaparku, Obi ,siłowni, aptek, kompleksów biurowych Buma, CapGemini, Alma Tower.. W okolicy planowane są kolejne udogodnienia ułatwiające poruszanie się komunikacją miejską oraz transportem samochodowym, W sąsiedztwie plac zabaw i rekreacji, W najbliższej okolicy 35 placówek edukacyjnych.
Informacje o deweloperze
Deweloper Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna założona w 1991 roku to wiodące, na Krakowskim rynku, przedsiębiorstwo budowlane oraz firma deweloperska, której działalność skupia się na realizowaniu zabudowy wielorodzinnej na terenie Krakowa oraz jednorodzinnej w jego najbliższej okolicy.
Inwestycja

Oferty