Tarasy Verona II - Inwestycja w nowoczesnym stylu

Kraków, Krowodrza / Krowodrza

Armii Krajowej

od 1 999 PLN

Inwestycja

Oferty

Lokalizacja
Adres: Kraków, Krowodrza / Krowodrza
Opis
Tarasy Verona II - Inwestycja w nowoczesnym stylu
Tarasy Verona II to kolejna inwestycja należąca do projektu Tarasy Verona zrealizowana przy ulicy Armii Krajowej. Jedenastopiętrowy apartamentowiec został zbudowany według najwyższych standardów architektury mieszkaniowej, wyróżniających się nowoczesnością , estetyką oraz luksusowym wykończeniem. Przestronne tarasy i balkony gwarantują mieszkańcom widok na panoramę Krakowa.
Doskonała lokalizacja kompleksu umożliwia szybką i sprawną komunikację z centrum miasta, a zielona okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. W sąsiedztwie znajdują się biurowce oraz wiele punktów usługowych.
Tarasy Verona II to idealna inwestycja adresowana do osób ceniących sobie wygodę i nowoczesność, a zarazem wysoki standard wykończenia.
Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Ochrona: Tak
Monitoring: Tak
Usługi lokalowe: Tak
Plac zabaw: Tak
Informacje o deweloperze
Deweloper Verona Building to polska spółka deweloperska należąca do włoskiej grupy kapitałowo-inwestycyjnej Valdadige Costruzioni z Verony. Inwestycje Verona Building charakteryzują się wysokim standardem wykończenia, oryginalnymi projektami i dbałością o szczegóły. Verona Builging zbudowała domy i mieszkania dla tysięcy rodzin i z sukcesem realizuje dalsze projekty w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.
Oferta
ID oferty: 307/OI
Dodano: 25.09.2018