WAWRZYŃCA19 - NOWOCZESNE APARTAMENTY W DAWNEJ ELEKTROWNI

Kraków, Śródmieście / Kazimierz

św. Wawrzyńca

od NaN PLN/m²
od 2 300 PLN

Inwestycja

Oferty

Lokalizacja
Adres: Kraków, Śródmieście / Kazimierz
Zdjęcia
Opis
WAWRZYŃCA19 - NOWOCZESNE APARTAMENTY W DAWNEJ ELEKTROWNI
Wawrzyńca19 to luksusowa inwestycja dla osób ceniących sobie oryginalność, położona w sercu Kazimierza przy ulicy św. Wawrzyńca. Budynek powstał w ramach przekształcenia i zmodernizowania dawnej Elektrowni miejskiej z 1914 roku. Całość została wykonana z najwyższą starannością, tak aby nie naruszyć autentycznego projektu. Wawrzyńca19 jest inwestycją o zróżnicowanej strukturze - od apartamentów jednopokojowych po okazałe penthousy.

Lokalizacja jak sama inwestycja jest ekskluzywna i prestiżowa. Krakowski Kazimierz jest miejscem o niepowtarzalnej atmosferze i dobrze skomunikowanym, gdzie każdy znajdzie swoje miejsce. Wokół jest wiele klimatycznych restauracji, Galeria Kazimierz, centrum fitness z basenem, muzeum MOCAK i Fabryka Schindlera. W zaledwie kilka minut można przejść nad Bulwary Wiślane, by aktywnie spędzać czas i delektować się urokami Krakowa.

Wawrzyńca 19 to doskonałe miejsce do zamieszkania dla ludzi wysoko ceniących sobie wygodę, oryginalność i magię Krakowa.
Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Ochrona: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Monitoring: Tak
Wspólny taras: Tak
Usługi lokalowe: Tak
Informacje o deweloperze
Deweloper Inwestorem adaptacji zabytkowej Elektrowni i jej przekształcenie w luksusowe apartamenty jest firma Tribeach Holdings, a głównym wykonawcą projektu Mostostal Warszawa S.A.
Oferta
ID oferty: 318/OI
Dodano: 28.09.2018