"Reykjavik" bud. D, ul. Czerwone Maki 49 - wykończone mieszkania na sprzedaż i wynajem

Kraków, Ruczaj

Czerwone Maki

Informacje
Parking naziemny: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Monitoring: Tak
Kącik dla dzieci: Tak
Plac zabaw: Tak
Oferta
ID oferty: 320/OI
Dodano: 03.10.2018
Lokalizacja
Adres: Kraków, Ruczaj
Zdjęcia
Opis
"Reykjavik" bud. D, ul. Czerwone Maki 49 - wykończone mieszkania na sprzedaż i wynajem
" Reykjavik" to XII etap inwestycji Osiedla Europejskiego mieszczący się przy ul. Czerwone Maki tuż przy ul. Bunscha.

Budynek powstał w oparciu o islandzki krajobraz oraz skandynawski minimalizm, elegancję i funkcjonalność. Wyróżnia się on kameralnością (dwa budynki, łącznie 103 mieszkania) oraz dużą powierzchnią części wspólnych, które zostaną zaaranżowane w taki sposób, by każdy z mieszkańców mógł na co dzień obcować z krajobrazem maksymalnie zbliżonym do islandzkiego.

Bezpieczeństwo i komfort mieszkańców były dla Inwestora priorytetem – mieszkania wyposażone są w zewnętrzne drzwi antywłamaniowe, a cały teren Osiedla jest ogrodzony i objęty monitoringiem.
Ponadto budynek został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a wewnętrzna i zewnętrzna infrastruktura samego Osiedla umożliwia realizację bieżących potrzeb wszystkich mieszkańców.
Informacje o deweloperze
Deweloper Osiedle Europejskie to projekt firmy Novo Maar Sp. z o.o., wchodzącej w skład międzynarodowej grupy deweloperskiej AFI EUROPE NV, która od 1997 roku działa i inwestuje na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Czechach, Serbii, Rumunii, Bułgarii, Niemczech, Łotwie, Polsce oraz na Węgrzech. Na krakowskim rynku nieruchomości, firma Novo Maar Sp. z.o.o. jest obecna już od 2002 roku. Inwestycja Osiedle Europejskie była wielokrotnie wysoko oceniana i nagradzana w środowisku deweloperskim licznymi nagrodami.
Inwestycja

Oferty