Osiedle Fi - wygoda na co dzień

Kraków, Podgórze / Łagiewniki

Tadeusza Szafrana

od NaN PLN/m²
od 2 300 PLN

Inwestycja

Oferty

Lokalizacja
Adres: Kraków, Podgórze / Łagiewniki
Opis
Osiedle Fi - wygoda na co dzień
Osiedle Fi zostało zaprojektowane z myślą o klientach poszukujących mieszkań nowoczesnych, doświetlonych, funkcjonalnych, w eleganckim i jednocześnie miłym oraz przyjaznym, zielonym otoczeniu. Inwestycja zrealizowana w oparciu o najlepsze standardy w kwestii architektury, zorganizowaniu przestrzeni osiedlowej, naturalnych, energooszczędnych materiałów wykończeniowych, zapewniających luksus i wygodę jednocześnie. Bardzo istotny aspekt stanowi obszar bezpieczeństwa, gdzie poprzez objęcie osiedla całodobowym monitoringiem i przekierowaniem ruchu kołowego w przestrzeń podziemną, mieszkańcy odnajdą ciszę, komfort oraz cieszyć się będą spokojem i życiem bliżej natury z dala od zgiełku miasta.
W realizacji tejże inwestycji wykorzystane zostały innowacyjne, przyjazne środowisku, technologie - instalacje solarne, systemy użytkowania wody deszczowej. Osiedle Fi to również miejsce przyjazne dzieciom, gdyż w obrębie inwestycji znajduje się plac zabaw, przedszkole. Przewidziana jest również strefa aktywności z boiskami, pasaż z restauracją, klubem fitness oraz SPA. Wszystko to razem tworzy niepowtarzalny klimat, dający poczucie swobody, bezpieczeństwa i prywatności.
Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Ochrona: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Internet: Tak
Monitoring: Tak
Recepcja: Tak
Usługi lokalowe: Tak
Plac zabaw: Tak
Informacje o deweloperze
Deweloper Grupa deweloperska Megapolis Development to jeden z największych krakowskich deweloperów. Posiada mocne i stabilne zaplecze finansowe, dzięki czemu gwarantuje swoim klientom produkty i usługi najwyższej jakości.
Oferta
ID oferty: 6/OI
Dodano: 06.08.2015