Atrium Park - Bociana 6 - wykończone mieszkania na sprzedaż i na wynajem

Kraków, Krowodrza / Prądnik Biały

Bociana

Informacje
Parking naziemny: Tak
Parking podziemny: Tak
Ochrona: Tak
Windy cichobieżne: Tak
Monitoring: Tak
Recepcja: Tak
Kącik dla dzieci: Tak
Plac zabaw: Tak
Oferta
ID oferty: 374/OI
Dodano: 21.11.2018
Lokalizacja
Adres: Kraków, Krowodrza / Prądnik Biały
Zdjęcia
Opis
Atrium Park - Bociana 6 - wykończone mieszkania na sprzedaż i na wynajem
Atrium Park to nowoczesna enklawa mieszkaniowa przy ul. Bociana 6A, składająca się z trzech powiązanych ze sobą budynków wielorodzinnych.
Dzielnica Prądnik Biały jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. W odległości 100 metrów od inwestycji Atrium Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Górka Narodowa.

Atrium Park to osiedle przyjazne dla jego mieszkańców. Enklawę tworzą wewnętrzne, zamknięte dla ruchu kołowego dziedzińce, które mieszczą alejki, skwery, ogródki skalne, z towarzyszącą im zielenią i miejscami do odpoczynku jest odizolowana od istniejących i projektowanych tras komunikacyjnych.Całość projektu uzupełniają ogródki przydomowe o powierzchniach sięgających nawet 100m2, zielone tarasy zlokalizowane w I etapie inwestycji oraz przestronne balkony przynależne do każdego mieszkania.

Bezpieczeństwo mieszkańców gwarantuje ogrodzenie wewnętrznej przestrzeni osiedla i całodobowa ochrona wraz z monitorowaniem systemem kamer.

Każdy z realizowanych budynków zespołu Atrium Park ma zapewniony dostęp dla osób niepełnosprawnych, posiada cichobieżne windy oraz przestronny garaż podziemny z wyznaczonymi miejscami parkingowymi. Ponadto przy południowej i zachodniej granicy terenu znajduje się droga wewnętrzna z ogólnodostępnymi miejscami postojowymi.
Informacje o deweloperze
Deweloper Sento deweloper jest spółką deweloperską działającą na krakowskim rynku nieruchomości i budownictwa od 2000 r. Prowadzą własny nadzór nad prawidłowym przebiegiem każdej inwestycji. Ich inwestycje realizowane są z dużą starannością i przy wykorzystaniu jedynie certyfikowanych materiałów a same mieszkania są wygodne i funkcjonalne.
Inwestycja

Oferty